Alesh

Udělali jste si Vánoce? 🙂

Jako jestli jste si teď v poslední době sami sobě koupili něco, co tak trochu považujete jako dárek k Vánocům sami pro sebe? Dáte si to pod stromek nebo to už rovnou používáte?

Odpovědi
Matthew

Ano. A jelikož jsem to koupil sám sobě, není proč čekat na Vánoce a používám to rovnou už teď :)

pizlicka

ted pred tydnem jsem dostala nausnicky z bileho zlata a mikinu.vanoce neslavim,ale darecky dostavam kazdy druhy mesic.a sladkosti kazdy tyden,od pritele.