Udělali jste nějakou mladickou nerozvážnost?!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
poa.li

Ano

Samozřejmě spoustu. Naštěstí však bez fatálnějších následků…

Další odpovědi
ten který je

Ano

Ano,jako kluci jsme lezli do jednoho bývalého lomu po skále dolu,naskakovali na nákladní vlak a vozili se,kupovali ampule s benzínem do zapalovačů,dali do pusy a vyplivli přes hořící sirku.To jsme si hráli na Gene Simmonse ze skupiny Kiss atd.:-D

coco

Ano

Odešla jsem měsíc před maturou ze školy…:(

SajmonModer

Ano

S klukama jsme sprejovali. Pomalovali jsme celou základní školu. Nakonec se na nás přišlo a museli jsme to celé zaplatit a přebarvit. Byli jsem sice ve škole za hrdiny, ale nerad vzpomínám na to, jak nás vyslýchali na policii a sprostě na nás řvali a mlátili nás. Od té doby nesnáším policii.

iceT

Ano

dědapetr

Ano

Eloška

Ano

Marunka2

Ano

filva

Ano