Udělali jste něčím …

… díru do světa ?!

Nejlepší odpověď
Drap

Už jsem během svého života nadělal spoustu děr, ale do světa zatím ani jednu.

Další odpovědi
barnajka

Já přímo ne, ale zprostředokvaně dělá díru do světa každý z nás – a den co den.
Není to jenom o tom, co velikýho uděláte pro svět, ale co velikýho děláte pro lidi kolem sebe. Vy můžete být ten nejmenší nejneviditelnější mraveneček – a přesto můžete dokázat hodně. Buďte dobrý člověk, rozdávejte lidem lásku, pomáhejte, buďte pozitivní – a buďte si jistý, že nadarmo se snažit nebudete.
Vy sám budete mít dobrý pocit, lidi budou mít dobrý pocit z vás…
Někomu vaše pomoc ‚jenom pomůže‘, někomu možná zachrání život…

…a možná, že právě ta vaše nezištná dobráckost někoho motivuje dělat ‚velký věci‘…a nebo to dobro aspoň šířit dál.

Když to shrnu: vy pomůžete kamarádovi v nouzi, ten pomůže zase svýmu kamarádovi,…
A co vy víte – třeba takhle přes miliontý ‚koleno‘ pomůžete budoucímu nástupci Einsteina, vynálezci léku na rakovinu, vítězi v boji za celosvětový mír…a ti už přece díru do světa udělají pořádnou!
I díky vám ;)

venkovan

Nevím jestli to byla díra, ale kámem když jsem do Světa hodil po kaprovi (lenoch se na Světě vyvaloval), tak pořádně šplouchl.
Dá se tedy říci, že moje díra do Světa se okamžitě zalila.