Alesh

Udělali jste dneska nějaký dobrý skutek?

Když jsem dnes odjížděl, tak jsem si všiml, že na druhé straně silnice, kde parkují auta podélně, že jedno z aut stojí proti směru jízdy, což je podle silničního zákona přestupek, ale ne každý toto ví. Tak jsem vzal papírek a napsal jsem na něj varování před pokutou a šel jsem ho dát za stěrač. Přijdu k autu, obejdu ho a koukám, za stěračem bloček. Kua, to si kuci policejní pospíšili, tak jsem papírek smačkal a zahodil. No, ne vždy se ten dobrý skutek povede, no. 😉

Nejlepší odpověď
anonym

Záleží který papírek jsi zmačkal a zahodil. Nebyl to ten, k zaplacení pokuty ?! 🙂

Další odpovědi
Zbynas

Z těch větších snad jen pomoc při dopravní nehodě (naštěstí tam byla jen psychická újma) , pak jsem zachránil v knajpě jednu slečnu před zbitím od nějakých nácků … dál nevim :D

Led_

Až dva, v práci som sa snažila nenarobiť žiadne škody…
a tu som dala za pravdu Dr.Axlovi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/obrana-proti-staticke-elektrine-nedavna-otazka-helpmelidi-ohledne-staticke-elektriny-jak-si-pomoci#discussion

zjentek

já ano, zůstal jsem při smyslech

terry

Jasně, že ano 🙂
A s tím parkováním, taky jsem tak už párkrát ( v nouzi) zajela k obrubáku na protější straně.