Avatar uživatele
Alesh

Udělali jste dneska nějaký dobrý skutek?

Když jsem dnes odjížděl, tak jsem si všiml, že na druhé straně silnice, kde parkují auta podélně, že jedno z aut stojí proti směru jízdy, což je podle silničního zákona přestupek, ale ne každý toto ví. Tak jsem vzal papírek a napsal jsem na něj varování před pokutou a šel jsem ho dát za stěrač. Přijdu k autu, obejdu ho a koukám, za stěračem bloček. Kua, to si kuci policejní pospíšili, tak jsem papírek smačkal a zahodil. No, ne vždy se ten dobrý skutek povede, no. 😉

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? terry, MajaIS, iceT, johana 56, hanny 2, Larissa před 4058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Záleží který papírek jsi zmačkal a zahodil. Nebyl to ten, k zaplacení pokuty ?! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Zbynas

Z těch větších snad jen pomoc při dopravní nehodě (naštěstí tam byla jen psychická újma) , pak jsem zachránil v knajpě jednu slečnu před zbitím od nějakých nácků … dál nevim :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Led_

Až dva, v práci som sa snažila nenarobiť žiadne škody…
a tu som dala za pravdu Dr.Axlovi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/obrana-proti-staticke-elektrine-nedavna-otazka-helpmelidi-ohledne-staticke-elektriny-jak-si-pomoci#discussion

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

já ano, zůstal jsem při smyslech

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jasně, že ano 🙂
A s tím parkováním, taky jsem tak už párkrát ( v nouzi) zajela k obrubáku na protější straně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek