udělala sem mému morčeti příbytek z bedny!Je možné že si na ní muže zviknout?

Nejlepší odpověď
kamilj

Tak nejdříve :ve slově zvyknout se píše y ,je to vyjmenované slovo!
Morče má rádo schovávačky a soukromí,zvykne si na všechno.Otázka je jak to čistit,doporučuji bedýnky plastové a udělat v nich otvory,jdou pak celé omývat.

Další odpovědi
janek66

Jestli je papírová morče ji rozkouše.V dřevěné si zvykne.Morče hlavně potřebuje něco malého jako svůj domeček kde se může schovat a mít tam pocit bezpečí.To je pro chov morčete důležité.

hanny 2

Ano,je to možné.

Hantom

Určitě se přizpůsobí 🙂

hanulka11

Jestli je bedna papírová bude promáčená od moči , lepší je klec, tu vymyješ -je třeba udržovat jeho příbytek v čistotě jinak bude zapáchat.Měli jsme morče a denně jsme mu to vymývali a když jsme zapomněli ,tak bylo hrozně naštvané a nechtělo jít do klece.

Katrous

Jestli je ta bedna dřevěná tak to morče to prokousne tu bednu.Ale určite si zvikne

terry

Nevím, jestli si zvikne, ale hlavně bude koukat do ničeho. Asi ho to moc bavit nebude. Jsou to společenská zvířátka a v kleci či terárku vidí ven.

Ella

myslíte domeček v kleci? Pokud tam, tak to ano, ale morče vám ho rozkouše a nebude se dát čistit…
Pokud jste plánovala ušetřit za klec a použít krabici, tak t omáte smůlu – morče to prokouše a nejspíš uteče… šťastné hledání…