lota

Udělala média z Babišovi ženy blbku?:-)

Moc to nesleduji, ale tohle mě docela pobavilo. Celý článek tu: http://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/media-z-me-zeny-udelala-uplnou-blbku-stezuje-si-babis/r~650fe2­def49911e4bcb60025900fe­a04/. Takže, co myslíte vy? Mají média takovou moc? Nebo se Babiš plete? Je Babišova žena blbka?

Nejlepší odpověď
gecco

Media mají velikou moc – minimálně opačný postup – jak z blbky udělat celebritu, jim jde nadmíru dobře…

A nemyslím, že by Babiš (inteligentní a vzdělaný) žil s blbkou – tedy jeho žena – velmi pravděpodobně, blbka není…
Ale osobně neznám jej ani ji.
___
Je to prostě ptákovina v ´okurkové´ sezóně.
😉

Další odpovědi
arygnoc

určite.
pretože blbka určite nie je.

moc a nemoc médií je to isté – niekedy/často sa proste poriadne seknú.
záleží iba na ľuďoch, čo si z tých informácií vyberú.

;-Q

ivzez

Mně je úplně jedno, kdo se co snaží udělat z BabišovY ženy,
je mi dokonce jedno i to, čím Babišova žena je nebo není.

Ale vím jistě, že blbce ze sebe dělá každý sám …