Babsi

Udělala jsem řidičák, ale nemám čas si jít podat žádost. Může mi ta žádost propadnout?

Myslím to tak, že když si ji třeba do měsíce nevyřídím, tak budu muset dělat řidičák znovu?
Doplňuji:
http://www.mdcr­.cz/cs/Silnic­ni_doprava/Ri­dicske_prukazy_Au­toskoly/Ridic­ske_prukazy/Vy­dani_ridicske­ho_prukazu.htm
Tady na téhle adrese je napsáno, že se žádosti vystavují v lhůtě nejdéle dvaceti dnů…je to myšleno, že za dvacet dnů dostanu řidičák nebo, že to musím do dvaceti dnů podat?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím že ne. Vydají ho i po měsíci
Řidičák ti udělají do dvaceti dnů po podání žádosti

Další odpovědi
Syd

Že „se vyřizují v zákonem stanovené lhůtě, nejpozději 20 dnů“, znamená, že ONI maj na udělání řidičáku 20 dní od tý doby, co jim tu žádost podáš. Takže ne, zkoušky rozhodně nebudeš muset dělat znova.