Sabeth

Udělají na vás kouzla dojem?

Nemyslím ty záhadné pány v obleku ale prostě někoho, kdo udělá něco až vám z toho jde hlava kolem.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná

žádné kouzlo jsem doposud neviděl. Triků celou řadu. Dojem na mně udělá ten, kdo je v něčem velmi dobrý, nebo se něco perfektně naučil. Takže kouzelníkem může být třeba i velmi zručný a šikovný řemeslník.

Další odpovědi
Zbynas

ANO

Pokud je to něco, co si nemůžu hned jen tak vysvětlit, tak ano. Ale většina lidí zná jen primitivní – neřekl bych ani kouzla – spíš triky, které pochopí i téměř laik, to je pak o ničem …

Poklička

ANO

Houslovyklic

ANO

spagat5

NE

Irisa

ANO

Doplňuji:
Kéž bych ale měla tu možnost uvidět něco pořádnýho, poslední dobou se nic zajímavýho nevidí :(