bolak

Udělá vám něco váš mazlíček když mu strčíte prst do pusy? (pokud chováte strašilky tak nemusíte odpovídat)

Nejlepší odpověď
barnajka

Kousnul by mě

Záleží na okolnostech: v rámci hry si k těm mým chlupáčům můžu dovolit skoro cokoliv.
Ale jak se začne vyvíjet nějaký tlak a násilí… jóóóó, to si potom koleduju o amputaci :D

Další odpovědi
WeeBear

Né vůbec, je to hodná potvůrka

Ono jak se to vezme, naše čtyřměsíční kotě mi obvykle začne prst olizovat, v rámci hry ale i jemně kouše. Takže bych to řadila spíše pod první variantu. :)

led

Né vůbec, je to hodná potvůrka

Bežne sa naťahujeme, kto je silnejší, nikdy nestisne tak, aby mi ublížila. Ale vy to s tou mojou potvorkou neskúšajte, jedine, ak chcete byť bez prsta-ruky.

MILAN1961

Né vůbec, je to hodná potvůrka

štamgast

Kousnul by mě

Jelikož mám papouška, tak bych mohl skončit na šití.

DusanOrlik

Kousnul by mě

Máme andulku,to vám povím :D : Ona si je v pohodě v klidečku na bidílku,dávám k ní prst-a nic.Potom z ničeho nic otevře zobák a velkou rychlostí klovne do prstu.To je sranda :D

samicek333

Né vůbec, je to hodná potvůrka

Máme velkého psa, který bere kousání jako hru, ale jikdy úplně nestiskne, takže je mu to jedno – přijde mu to normální