patopato

Udělá s tím policie něco?

V malování jsem namaloval jednoho muže úplně přesně a neurážlivě. on mi odepsal že to nahlásil policii. udělá s tím policie něco?

Nejlepší odpověď
anonym

Problém asi nebude v tom, že´s někoho namaloval…
😁
Kde´s ten obrázek vystavil?? – medium, kontext (popis)…?

Další odpovědi
klumprt

Chyba byla, namalovat ho tak přesně, že se poznal. Tyto případy pak policie stíhá naprosto nekompromisně 🙂

klob1

Konkrétněji v jakém malování? Jestli ve škole, tak přece jak se k tomu mohl dostat? A pak je přece on celebrita ne? Co by za to lidí dalo,aby bylo takto namalováno slavných a ještě za to musí platit. Může být rád, že ještě za to neplatí třeba vysokou částku,když ho někdo konečně namaloval.

mosoj

Nemáš mu to posílat.