Avatar uživatele
Klarisa

Udělá s tím někdo něco?

znovu jsem tu ohledně aukcí.Nechápu jak může někdo veřejně okrádat lidi.Což neexistuje zákon proti tomu?Už je to podruhé,co jedna aukce skončila a shrábla peníze od lidí,kteří věřili,že jim přijdou výhry Jak k tomu přijdou ostatní aukce?já s aukcemi definitivně skončila.V každém případě se obrátím na média a něco s tím začnu dělat.Pokud máte někdo zkušenosti s aukcemi,které vám neposlali výhru napište mi.Tyto podvodné aukce zveřejním.Je třeba tyto lidi přísně potrestat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4456 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nelka1995

Dobrý den, policie s tím nic neudělá, muselo by se najít mnohem více lidí a podat hromadné trestné oznámení, když to podá každý sám, policie si ho předvolá sepíše výpověď a nic víc, já jsem také narazila na podvodníka, ale nakonec se nám po několika urgencích podařilo domluvit na vrácení peněz. Jinak mám s aukcemi dobré zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano,udělá a to Policie ČR !

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

treba nahlásiť na políciu.
i počítačová kriminalita je trestná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nechápu spojitost výhry s aukcí.
Jak to funguje? U té vaší poslední aukce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Dobrý den, zřejmě si pletu aukci a dražbu Prosila bych o vysvětlení o jakou výhru se jedná a proč se za to platí. Znám dražby jen z filmu, kde dražený předmět je „přiklepnut“ nejvyšší nabídce a posléze se dohodne způsob převzetí a platby, tohle asi bude něco jiného. Děkuji. Sůwa

před 4455 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek