Pokročilý

Udělá s tím někdo něco?

znovu jsem tu ohledně aukcí.Nechápu jak může někdo veřejně okrádat lidi.Což neexistuje zákon proti tomu?Už je to podruhé,co jedna aukce skončila a shrábla peníze od lidí,kteří věřili,že jim přijdou výhry Jak k tomu přijdou ostatní aukce?já s aukcemi definitivně skončila.V každém případě se obrátím na média a něco s tím začnu dělat.Pokud máte někdo zkušenosti s aukcemi,které vám neposlali výhru napište mi.Tyto podvodné aukce zveřejním.Je třeba tyto lidi přísně potrestat.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Dobrý den, policie s tím nic neudělá, muselo by se najít mnohem více lidí a podat hromadné trestné oznámení, když to podá každý sám, policie si ho předvolá sepíše výpověď a nic víc, já jsem také narazila na podvodníka, ale nakonec se nám po několika urgencích podařilo domluvit na vrácení peněz. Jinak mám s aukcemi dobré zkušenosti.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,udělá a to Policie ČR !

Zlatý

treba nahlásiť na políciu.
i počítačová kriminalita je trestná.

Zlatý

Nechápu spojitost výhry s aukcí.
Jak to funguje? U té vaší poslední aukce.

Diskuze k otázce

Zlatý

Sůwa

Dobrý den, zřejmě si pletu aukci a dražbu Prosila bych o vysvětlení o jakou výhru se jedná a proč se za to platí. Znám dražby jen z filmu, kde dražený předmět je "přiklepnut" nejvyšší nabídce a posléze se dohodne způsob převzetí a platby, tohle asi bude něco jiného. Děkuji. Sůwa

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.