Udělá narození potomka z rodičů lepšího člověka?

Jsou do větru, nemyslí na budousnost, ale najednou je tu dítě a musí se starat. Přehodnotí své hodnotové žebříky, uvažují dopředu, berou v potaz různé okolnosti …
Někdy si říkám, po přečtení tisku, chudáci děti.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že to silně individuální.
Mnohdy na to děti doplácí, protože rodiče se nechtějí svých předešlých aktivit vzdát.

Další odpovědi
anonym

Česílko, na každého člověka působí různé podněty různě. Někdo si při narození potomka může uvědomit odpovědnost, jakou za toho bezbranného človíčka má, jinému to neřekne naprosto nic. Záleží na člověku, na jeho povaze, citlivosti a na spoustě dalších faktorů, které mohou při případné změně sehrát svou úlohu. Je to prostě půl napůl – změna možná je, ale také se odehrát nemusí. Moc bych si s ohledem na miminka přála, aby jejich rodiče včas pochopili, jak úžasný dar jim byl v podobě potomka dán.

Michal Kole

Jak kdy, může si uvědomit svojí odpovědnost za dítě a přehodnotit svoje životní priority, že nemůže odpoledne po práci jít do hospody a nechat se po zavíračce přinést v bezvědomí domů „kamarády“ co vypili méně.

Natty*

To je strašně individuální. Někoho děťátko natolik učaruje, ale někoho spíše odpuzuje. To je někdy krutá realita…