Udání za reklamu na webu – jak to řešit ?

Mám webové stránky, dole mám reklamní proužek (ne můj, ten mi tam vkládá hosting a je to i v podmínkách hostingu, že reklamí proužek být na webu musí)
Teď mě nějaký vůl vyhrožuje že mě udá na policii, živnostenský úřad, finanční úřad, že tou reklamou si nelegálně vydělávám (na reklamu na webu musíte mít živnosťák), což není pravda.
Úřednice na finančáku asi nebude Iťák, a nezná podmínky freewebhostingů a těžko ji asi budu vysvětlovat., že žádný afinite na webu nemám, které by vkládalo reklamu a to že občas vyskočí nějaké okno není problém moji stránky, ale nastavením serveru freewebhostingu.

Nejlepší odpověď
Hykam

Neřešte to.

Další odpovědi
anonym

neřešit, … je to nesmysl. Dotyčný vám možná bude vyhrožovat ale nemůže uškodit.

ReHu

Taky bych to neřešila. Myslím, že dělá jen bu bu bu.