Uctili jste památku zesnulých?

zapálením svíce?

Nejlepší odpověď
anonym

ano včera jsem byla na hřbitově kde mám rodiče,a dnes půjdu na druhý kde odpočívá moje babička a ještě kamarádka,bohužel léta přibívají tak těch hroberků už budu navštěvovat čím dál víc,je smutné pozorovat jak dobří lidé z tohoto světa mizí

Další odpovědi
dabel

Až večer!!!!

oskar

Já ano včera jsem byl zapálit a dnes půjdu také.

lorja

Chystáme se dnes po obědě.

jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem

anonym

Táhni k čertu!