Avatar uživatele
anonym

Uctili jste památku zesnulých?

zapálením svíce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BIGFOOT před 4917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano včera jsem byla na hřbitově kde mám rodiče,a dnes půjdu na druhý kde odpočívá moje babička a ještě kamarádka,bohužel léta přibívají tak těch hroberků už budu navštěvovat čím dál víc,je smutné pozorovat jak dobří lidé z tohoto světa mizí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dabel

Až večer!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Já ano včera jsem byl zapálit a dnes půjdu také.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Chystáme se dnes po obědě.

před 4912 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jenniferkone

Hello my dear new friend. How are you today, I hope all is well with you .I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is jennifer, I just went Through your profile I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you the more, you can send an email to my email address (konehjennifer@gmail.com) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above Miss jennifer.Yours Sincerely

Dobrý den, můj drahý nový přítel. Jak se vám dnes, doufám, že je vše v pořádku s tebou. Omlouvám se obávat vám můj návrh vztah s tebou, ale vím, že vám poskytne svou žádost v dobré víře a pochopení, Jmenuji se Jennifer, já jen prošel váš profil Nemám žádné možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s vámi, budu také rád, aby věděli, že čím více, můžete poslat e-mail na moji e-mailovou adresu (konehjennifer@gmail.com), takže že vám mohu poslat více informací o mé vlastní Včetně mého obrázku. Věřím, že můžeme přejít od tady. Ale mějte na paměti, že láska nemá barvy bariéra, no vzdělávací zpět půdu bariéra, žádné bariéry sociálně-ekonomické, náboženské, jazykové, národnostní nebo vzdálenost překážkou, jediná důležitá věc je láska. Čekám na váš mail na mou e-mailovou adresu výše Miss jennifer.Yours pozdravem

před 4917 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Táhni k čertu!

před 4916 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek