josefosmy

Učitelský kurz – autoškola

Dobrý večer, rád bych se dozvěděl nějaké informace od někoho kdo kurz dělal při nejlepšim v posledních pár letech. Zajímá mě co je vše potřeba a jak kurz probíhal, jak moc je těžký atd. Popřípadně za jakých podmínek kurz proplácí úřad práce. Děkuji
Doplňuji:
Podmínky jsou mi jasné, podobné odkazy už jsem prostudoval. Chtěl jsem nějaké postřehy / rady přímo od lidí. Ale i tak děkuji

Odpovědi
tom004

Nejlepší bude prostudovat odkaz. To co vím,už nemusí dávno platit.

http://www.do­pravniakademi­e.cz/priprava-ucitelu-autoskol/