Zlatý

Učitelka s neohebným prstem...

Měli jsme na škole učitelku, která nemohla ohnout ukazováček. Tvrdila že jí ho otec v dětství useknul sekyrkou, ale měl strach aby si na něj nedošlápli policajti nebo sociálka (co já vim) a tak jí vůbec neodvez do nemocnice, jenom jí to přimáčk k sobě a závázal obvazem, a že prej to samo nějak srostlo. Je to vopravdu možný a nebo prostě kecala?
Doplňuji:
hanny2: no, ono to bylo ve druhý třídě a my sme byli taková dost neukázněná banda, ale pomatuju že tímhle si u nás získala pozornost&respekt a všichni sme to její vyprávění hltatli s otevřenou pusou :)

já to tušil už tenkrát, že je to ai blbost, ale i tak mně to pořád vrtá hlavou, jestli se to teoreticky mohlo stát...

ono lidský tělo někdy překvapí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To asi ne,maximálně jí ho poškodil - porušil vazivo a naštípl v kloubu,ale i tak by se to hojilo s komplikacemi,asi to říká hodně zjednodušeně a moc si to nepamatuje.
Doplňuji:
bolaku - teoreticky se může stát všechno možný,ona věděla,jak vás "dostane" a získá vaši pozornost a obdiv!

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Jo, jo, co by učitel neudělal pro trochu respektu. Stačí si usekat pár prstů, uříznout ucho a nos a s dětma je konečně rozumná řeč. :-D

Zlatý

bolak

přesně! metodika se stále vyvýjí a děti jsou rok od roku náročnější... dneska už by možná ani s tímhle nevystačila :)

Zlatý

kapka

No, možná do budoucna šance pro vozíčkáře...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.