Helena114

Na jakou školu mám jít, kdybych chtěla být učitelkou na SŠ nebo učitelku ve škole pro němé či hluché?

Dobrý den, na jakou školu mám jít, když bych chtěla být učitelkou na sš, a na jakou, když bych chtěla jít na učitelku ve škole pro němé či hluché? :) Předem moc děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
abendsbrot23

Na nějakou pedagogickou školu. A pro učení němých a hluchých se tomu myslím říká speciální pedagogika. Vím, že speciální pedagogika je vysokoškolský obor, ale jestli se dá studovat i jako středoškolský obor, to nevím. Teda pokud se bavíme o střední škole. Třeba poradí i někdo jiný. :)

Další odpovědi
klumprt

Na pedagogickou fakultu. Zde není moc o čem přemýšlet. Jen se střední pedagogickou školou asi už učit ani nejde.

STUDENTKAEVA

Doporočuji si dojít za výchovným poradcem,on ti jistě pomůže..