iwetax

Účinné kloktadlo

Jaké účinné kloktadlo na bolest v krku si mám koupit?

Nejlepší odpověď
panenka

Já jsem si IVETAX koupila za 150 kč kloktadlo Tamtum Verde dávám ho i mojím dětem a jsem s ním spokojená.

Další odpovědi
Luss

mam dobrou zkusenost s kloktadlem JOX. prodavaji bud roztok na kloktani, nebo takovou tu pumpicku, na strikani do krk. je to sice odporne na chut, ale vzdy to zabralo.

oskar

Šalvěj,léčí skoro všechno.

sisi0110

Mě vždycky pomohlo (rada od babičky:) smíchat v hrnku teplou vodu a sůl. Když se rozpustí párkrát vykloktat a vyplivnout. Opakovat tak třikrát denně.

anonym

JOX je dost dobrý, ale taky dost hnusný na chuť. Jinak je možná ještě lepší 51 procentní Slivovice, kterou vykloktáte a následně vyplivnete! Opakujte několikrát za den a je vymalováno.