Účinky marihuany…

Když jste poprvé kouřili marihuanu nebo jste si dali marihuanové mléko, jak na vás marihuana působila?
Doplňuji:

  1. Zvuk silného kladiva do kostelního zvonu
  2. Obraz začíná být přetvořený nepopsatelně, obraz se jako by zvětšuje a zmenšuje
  3. Při chůzi máte pocit, že chodíte dost dlouho
  4. Zpomalený pohyb
  5. Při rozhovoru dvou osob máte pocit, že oni zpívají
  6. Hlubší zážitek z hudby
  7. Zrychlený tep, přestáváte cítit končetiny
  8. Halucinace, obraz ve snu se proměňuje, barvy před očima
  9. Skákání mých hlasivek, chce se mi smát, nešlo zadržet smích, tak jsem vybuchl smíchy za nic.
  10. Únava, spánek

Nejlepší odpověď
Reezo

poprvé tě vždycky pošle do strašného stavu, pokud si dáš nepřiměřenou dávku. já osobně si to už moc nepamatuju, ale vím, že se mi strašne motala hlava až jsem se pozvracel, ale pak to bylo už dobré 🙂 No a dneska když si výjmečně dám, tak je to spíš na relax a pohodu 🙂
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=o­eF6rFN9org
v tomhle odkazu najdes detaile popsané a pomalované, co se v mozku děje když jsi pod vlivem marihuany.

Další odpovědi
Funna

pokud nebudeš hulit ty lampové sračky, co slunce v životě neviděly a nebudeš to přehánět, tak se to podobá stavu opilost s hodně veselou náladou, jen s tím rozdílem, že ti to myslí jak za střízliva…

Araxis

Nejhorší je když Ti někdo nabídne poprvé a dá Ti silnou dávku,to je tak akorát o průser.
Moje pocity byly ty že jsem sledovala každický detail,cigaretový dým,koule na kulečníku,mimiku v obličeji druhého.Takový ten zpomalený záběr co poušti v televizi,jen v přítomném reálném čase.
Drogy jsem vyzkoušela ale nezůstala jsem u nich.

RyuzakiKate

Tak ten popis je přesnej. Já si nepamatuju na svou první, pamatuju si tu poslední, ale když jsem to někde vyprávěla, každej se mě ptal, jestli jsem náhodou neměla LSD – ne, neměla. Viděla jsem různý barevný obrazce, takové ovály. Dokázala jsem čumět do jednoho místa strašně dlouho. Smála jsem se jak debil vesměs stupidnímu videu. Pak jsem měla pocit, že každou chvílí umřu, úplná schíza… A jo, s hudbou je to pak taky mazec…