Kukule

Učím se na testy z autoškoly,ale nevím kolik je přesně otázek?

Otázky si přepisuju do wordu, protože jedu pryč a budu mimo dosah internetu.Stáhla jsem si program do mobilu autoškola a dělám si testy na mdcr.Přepisuju si otázky z kategorie Zákon č. 361/2000Sb. (Pojmy, povinnosti).Jenže v programu autoškola je otázek 366 a na stránce mdcr.cz jich je 119.Knihu mám,ale lépe se mi to učí,když to přepisuju.Poradíte mi prosím,kolik jich je abych věděla z čeho si to vypsat prosím? Děkuji moc.

Odpovědi
Quimby

Ahoj,
koukni na https://etesty­.mdcr.cz/ vlevo máš v sekci Pročvičit ŘO, jednotlivé kategorie obsahují všechny otázky.
Nebo je tam i kategorie Soubor všech otázek, tak si to můžeš projít, akorát tam je pár otázek pro skupiny C,D, které asi neděláš.
Každopádně jich je kolem 700.