sesednizkola

Uci se Rusove ve skole nejdriv azbuku a pak latinku nebo soucasne?

Treba prvni trida azbuka, ve druhe latinka? Ta se uci napriklad v ramci anglictiny, nebo jakeho predmetu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jo to by si přáli amíci. Nejdřív latinku a pak již nic. Ujišťuji tě, že se učí první mateřský jazyk a to je azbuka.

Další odpovědi
Drap

Kepler se zřejmě zmýlil. Je přece logické, že první je mateřský jazyk a u nich je to tedy prvně aztbuka.

Kelt

Napřed se musí naučit vlastní abecedu, tedy latinku. A pokud se mají učit další jazyky, které vycházejí z latinky, učí se právě tehdy, až se naučí třeba latinku. Neznám přesně ruské osnovy.