ocelot42

úchylný kluk

Je u nás takový kluk a pořád straší že nám vylíže anal a říká pořád takové věc. Mám ho někam nahlásit.
Doplňuji:
Je mu 15 a odehrává se to ve škole. Nejhorší je že to říká jen na kluky.

Nejlepší odpověď
bolak

Hele, udělej toto, počkej si až to ještě jednou řekne, a ve chvíli kdy se tak stane, zdvedni ruku a až tě učitelka vyvolá řekni jí před celou třídou (včetně dotyčnýho) nahlas následující větu:

„Paní učitelko chtěl bych si stěžovat na Horáčka, je mi z něj špatně a žádám abyste ho potrestala.“

Až se tě zeptá co přesně řekl tak jí odpověz že to nemůžeš říct, že je to příliš nechutné, ale pokud bude přesto naléhat, tak jí to řekni na férovku:

„Každýho dokola pořád otravuje s tím, že mu vylíže anál. Mně už je z něho opravdu špatně a pokud s tím nic neuděláte, tak už sem zítra nepřijdu. Neberte mě špatně, co si Horáček dělá ve svým volným čase je jeho věc, ale nechápu proč nám tu o tom musí každej den vyprávět…“

Doplňuji:
Jinak titulek otázky pro příště trochu rozveď, myslel jsem že se po mně někdo schání…

Další odpovědi
Nerevarin

Kolik mu je a kde se to odehrává? Ve škole? Jestli je v období puberty, tak podobné úchylné chování bývá běžné. Jestli je jinak v pohodě a dá se s nim bavit, tak to neřeš. Pokud je celkově divný, tak by bylo dobré aby se mu co nejvíce lidí snažilo domluvit (ústně), pokud to nepomůže, tak říct učitelce, ať kontaktuje jeho rodiče.

anonym

je to druh šikany a sexuálneho obťažovania.
Nahlásiť v škole, povedať doma.

mojitek

Ten blázen má zřejmě takovýhle zkušenosti z domova,bůhví co tam s ním provádějí nebo prováděli.No,z vlas­tní zkušenosti vím,že kolikrát je lepší jedna dobře mířená tečka mezi oči než nějaký bonzování učitelce. Když si na něj netroufneš,tak se domluvte s ostatníma a dejte mu pořádnou nakládačku že si to bude pamatovat a přejdou ho roupy.Někdo si může říct že je to trošku brutál,a že by měla stačit jakási domluva-ale on je ten typ lidí co by si z toho dělal jenom srandu a platit na něj bude jenom to co píšu.Bohužel to tak je.Pak dej vědět

RyuzakiKate

Hele, my jsme maturitní ročník a mám ve třídě osmnáctiletýho kluka, který říká například „Čau homosexuálové/por­noherci!“ nebo že nás znásilní, ale už jsme zvyklí. Je to spíš takový osvěžení, že se člověk aspoň zasměje, protože je jasný, že to nemyslí vážně. Jestli se u toho ten váš chechtá, tak si to tak neber. Kdyby se tvářil nějak jó chtivě nebo vražedně, tak už by to bylo trochu na pováženou.

anonym

Třeba je homosexuální koprofil a neví jak svoje touhy projevit jinak. V každé drobné odlišnosti se nepatří hledat něco divného a dívat se na něj přes prsty. Na základě současné doktríny bys mu měl nabídnout svůj anál, aby dostal šanci poznat, po čem touží. Uděláš tak dobrý skutek a budeš se moci cítit dobře.

DarkDragon

ja mam ten sam problém akorát že mě ten kamarad osahava a kouři mi penis nelibi se mi to je mi 22let a jemu je 20 někdy mu mam cht vrazit jednu pořadnu tak nevim co mam dělat všechno se odehrava ve škole porad te