zer0

Ůchylka ;)

Zdravím, mám takovou menší ůchylku.. Už asi půl roku toužím po nějakém „swagu“ u mé postavy ;) Ve třídě je snad 13 lidí ze 17ti kteří mají svůj „swag“.. Já sem mezi těma 4ma kteří ne…

Už snad měsíc vybírám nějaké boty a kalhoty které bych na léto mohl nosit..

Tím myslím nějaké pěkné boty a nějaké „uplné kalhoty“ např. tyto http://www.in­dielabels.cz/ad­min/lib/get-image.php?modu­le=ModuleGood­s&image=11588­.jpg&ws=289&hs=289&ty­pe=1 …

No ale nevím jestli by se mi lidi ve třídě nesmáli, protože mám 85 kilo a sem tak trošičku „při těle“ … No a je tu další problém.. Matka, myslíte si že když bych s ní jel něco koupit tak že by jí to připadalo divné ?

Máte s tímto zkušenosti ? Napište mi co si o tom myslíte..

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

To vážně toužíš vypadat stejně dementně jako ostatní? Kristepane, co je tohle zase za stupidní módu… Prosím tě, uvědom si, že jsi chlap a nesnaž se být metrosexuál, jak nakazuje poslední móda.

Další odpovědi
Pájo

Tvé starosti bych nechtěl mít… ;(

badisko

Neni to uchylaka preste chces vypadat jako ostatni a patrit ke stadu …no nic ..kazdej mame neco…;D…ja jsem zase ujetej na batohy bez batohu ani ranu ale je to spise prakticka zalesitost …batoh v nem ..notebook ..knizka …neco na piti kdybych ze vzdalil od civilizace ..popirove kapesnicky …detoll gel na rice jako dezinfekci zapalovac a dalsi veci …proc uchylka ?..no vypada divne kdyz typek vysedne z auta a batoh hodi na zada …:D..

Damiana

Za úchylku bych to, že tě zajímá móda a není ti jedno jak vypadáš „zatím“ nepovažovala, zase si tolik „nefandi“…
Mám spíš takový dojem, že máš trochu vítr z toho, jak se na to bude tvářit tvoje máti, která asi není moc „swag“, co? btw – tohle „slovo“ prý znamená Secretly We Are Gay, tak si to přeber jak chceš…
Nebudu v žádném případě mentorovat, za vyzkoušení nové garderoby nic nedáš, každý se cítí v něčem, a myslím, že jsi ve věku, kdy máš na experimenty s módou a vzhledem snad největší nárok. Nejsem zastáncem nějakého kopírování, ale zase chápu to, že mladý člověk má vzory a chce někam patřit. Zažila jsem hodně depešáků, metaláků, hipísáků apod. Jdi do toho. Vyber si z toho, co se ti líbí, ale zbytek se snaž nějak ozvláštnit, abys to byl pořád ty. Je to určitě zajímavější. Snaž se zůstat svůj.

V jedné diskuzi o tom co je vlastně swag, jsem narazila na tuto perlu, tak bacha na to, abys nebyl až příliš „swag“, v podobném duchu…:-(
Cituji:

119 PussynQa | 8. dubna 2013 v 22:15 | Reagovat
Ahojky je mi 14 a slovo S.W.A.G. používám ho fakt dost častě. A jako ty si teda mislíš že, sem jako teda blbá jo? nebo jako co? Jako co máš za problém? Mě už brácha říkal (von jeto jako úple idiot) že to prej znamená že sem nemoderní utajená lezba, ste voba uple stejný!! :( :´( tak jak to teda je když chcu bejt swag? :(

Zdroj: http://scene-core.blog.cz/1205/swag-vyznam

Wortygen

Tvé problémy bych vážně chtěl mít.

briketka10

zkušenost nemám, ale je přeci úplně jedno co si
na sebe oblékneš je to tvá věc a podle svého vkusu
si vyber kalhoty i boty, klidně buď odvážný podívej
se na ulici co nosí kluci a holky mají také nějaké to
kilčo navíc a nikdo se jim nesměje vem si delší mikču,
triko to se nosí a budeš frajer, ale nevím kolik ti je roků :))
a proč by to mamce mělo připadat divné, že jdete spolu
nakupovat to si myslím, že je nesmysl řekni ji o tom a třeba
půjde ráda já ji neznám..
Doplňuji:
já jsem hubená a smějou se mi a říkaj,
že snad něco beru to je daleko horší :((

anonym

ty kalhoty jsou dobrý, ale musí je mít štíhlý člověk, ty jak píšeš jsi drtek silnější, měl bys nosit trubky, nic širokýho, ještě tě to opticky zesílí, ale tyhle kalhoty teda ne, nesedly by ti,
no a co jako, že bys šel nakupovat s mámou, pokud tomu rozumí, tak proč ne?

zer0

Chci to aspon vědět jak vypadám atd.. Chci sbalit nějaké baby atd.. Nepište tu prosím takové stupidní odpovědi díky ;)

anonym

no dyk ti píšu, že by ti nesedly, dej si poradit, potřebuješ kalhoty, který budou pod zadkem až dolu stejně široký, no tak si je zkus a uvidíš sám, budou ti dělat velkej zadek

anonym

už se v tom motám, abys rozuměl, myslím ty, co jsou na obrázku, tak ty ti budou dělat velkej zadek, potřebuješ normální, nenápadný kalhoty,pokud se chceš „blejsknout“, zapracuj spíš na vršku, nějakou dobrou mikinu, hlavně, aby nebyla moc široká, nějaká, co ti rozšíří ramena a a zbytek rovná, abys nebyl jak napíchnutá brambora