Uchováváte vaše fotky z mládí a z celýho vašeho života?Rádi se na ně kukáte s přáteli v albumech a i s rodinou?

Vzpomínky jsou nekonečné a tím i fotky s časem…
čas jsou vzpomínky a někdy hořké ,někdy sladké…

Nejlepší odpověď
Drap

Uchovávám, ale prohlížím je velice málo.

Další odpovědi
mosoj

Uchovávám, ale prohlížím výjimečně.

marci1

Samozřejmě že uchováváme a velmi rádi si je s rodinou prohlížíme. Máme i velmi staré, krásné fotografie z první republiky. Ty krásné dámy s krásnými účesy, šaty a klobouky a šaramantní pánové s knírky. No nádhera ! 🙂

anonym

Fotek mám (a uchovávám) tisíce (možná desetitisíce) – ale už vzhledem k tomu množství je jasné, že si je nikdy nikdo neprohlíží…
😉

Elen5105

Doma máme fotek dost a občas si je ráda prohlíži a rozhodně je neplánuji vyhodit. Jsou tam krásné vzpomínky.

anonym

albech (tvarosloví) A jinak, ne. Stejně tak nechápu význam svátků, historie,… Sociopat s poruchou autistického spektra…

badisko

Ne nemam …zadne fotky ..Proto si je neprohlizim vsechny blizke mam v pameti at zive ci mrtve …nevim proc mit hromady fotek …

Děda Louda

Občas nakoukneme. Do albumechu je nedáváme.