Andrew

Ucho Jidasovo

Krasny den lidicky, mate nekdo zkusenosti jak pestovat -Jidasovo ucho- na parezu? Koupil jsem si seminkna ale navod na obalu je velmi strucny…Moc dekuji Andrew

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na uvedenou stránku věnovanou pěstování této houby.

Zdroj: http://www.vol­ny.cz/mycelium­wolf/ucho.htm

Další odpovědi
Nave

moc se v tom nevyznám,jen co vím tak je to druh houby,ktery se da pěstovat bud na substratu a nebo na kmeni-větve stromu…měla by tam byt dostatečné teplo asi cca28stupnu celsia a dostatečná vlhkost…podrob­nosti nevim

atriplex

Houby nemají semena!

elektrikář

Je dřevokazivá houba požít subsrát co se prodává nebo nakrouhat olšové devo naočkovat
sadbou. Houba nemá semínka je to podhoubí. Vlhko a tmu. Za jak dlouho podhoubí proroste
substrát nevím