Luke19

Učení – zlepšení paměti

Připadá mi, že poslední dobou si moc nepamatuji slovíčka.. Které jídlo mám jíst a jak dlouho dopředu ? A co vše pomáhá Vám při učení ? Díky moc

Odpovědi
pl4toon

Já se učil vždycky po ránu a večer před spaním. U jazyků si pomáhám hypnagogickým učením (učení ve spánku).

olm

odlehci,detoxikuj organismus,hodne ovoce a zeleniny,med,z vi­taminu predevsim thiamin,tu dobu si radeji odskousej(po snidani muzes hned,po obede je nutno si dat kratsi pausu),cerstvy vzduch a hodne pohybu

anonym

Člověk není kaktus aby se přidalo nějaké hnojivo… Určující je prostředí v jakém žiješ, hluk, málo spánku, …
http://www.so­ciologie2005.wz­.cz/dokuments/VI_psycho­logieZdravi/STUD_PSZ2­008_prezentace­.ppt