Pokročilý

Učení textu zpaměti

Kdybych si naky text namluvil treba na diktafon a poustel do sluchatek a poustel si ho stale dokola myslite ze by to pomohlo abych to umel zpameti? :D zajimaji me vase nazory a mozna naky zkusenosti pokud nekdo ma napad jako ja :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mně vždy pomohlo ,když jsem si četla text, co jsem se chtěla naučit nahlas , a to by ti mohl diktafon dobře nahradit. Vyzkoušej to .

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,je to tzv.fonetické učení a někteří herci se tak učí texty.

Stříbrný

ja jsem kdysi cetl, ze nejlepe pomaha ucit se od konce... tedy naucit se poradne "na byka" treba posledni dve vety a pak si to trochu projit uprostred a nakonec se ucit zacatek....

tim docilime, ze mozek bude pri "vzpominani" postupovat do "duverne zname oblasti"

prirovnal bych to k tomu, ze jedu-li autem nekam, kde to znam, jedu v pohode prakticky mne po ceste nic nezmate...

jedu-li nekam, kde jsem jeste nikdy nebyl, tak mne muze kdejaka ptakovina znejistit - tedy postupovat smerem, ktery duverne neznam, to je brzda celeho mysleni...

Pokročilý

Nahrávání na diktafon opravdu funguje. Já to zkoušela, ale je docela zdlouhavé než to tam nahraješ... Nebo teda záleží kolik se toho máš učit. Vem si, že aniž by ses chtěl učit nějakou písničku, kterou uslyšíš 3x v rádiu, tak po 4té už si ji s tím rádiem broukáš... takže se poslechem naučíš i kdybys nechtěl ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.