smile35

Kde najít učebnici na přijímací zkoušky na medicínu?

Našla jsem skvělou učebnici, měla myslím přes 800 stran a bylo v ní veškeré středoškolské shrnutí biologie, fyziky a chemie. Tuším, že měla hnědou barvu, ale ani za boha ji nemůžu najít na internetu, protože neznám název. Poraďte, prosím ☺

Odpovědi
Nespi

Existuje série čtyř publikací „Chcete se dostat na lékařskou fakultu?“. Knihy jsou mírně do hnědé barvy a dohromady by 800 stran dát mohly. http://www.lev­neucebnice.cz/p/chce­te-se-dostat-na-lekarskou-fakultu-1-dil-chemie-220-otazek-z-prijimacich-zkousek-s-resenim-9788086572734/

V roce 2009 ještě vyšla publikace „Přijímací zkoušky na vysoké školy – Testy na lékařské fakulty – Biologie, chemie, fyzika“ od nakladatelství Fragment. Je červeno-hnědá a má kolem 400 stran. Ale je to už pravděpodobně rozprodané.