Účastní se někdo z vás výzkumu ČT (České televize) ?

Otázka z ní jasně :)

Baví Vás to ?

Děkuji
Doplňuji:
Je to na internetu. ČT nám poslala formuláře ( měli jsme vyplnit např. kolik nás je v domácnosti, věk každého a atd..) pak na internetu nám vytvořili tkz. deníček, kde zapisuji které pořady jsem v televizi sledovala. Je tam kompletně celý program všech ČTéček, Novy a Primy. Stačí zakliknout co jsem sledovala a ohodnotit od 1 (nejhorší) po 10(nejlepší). Ze všemi co jsem mluvila tak jsem asi jediná co tento výzkum dělá tak jsem se právě chtěla zeptat jestli to taky dělá někdo z vás ?

Nejlepší odpověď
bolak

ty seš ale číslo

Další odpovědi
suaeda

Pře časem jsme měli v domácnosti peoplemetr.
http://www.pe­oplemetry.cz/
Pokud jsme sledovali TV tak se každý musel přihlásit pod svým číslem. Rovněž hosté se přihlašovali. Po čase to bylo dost otravné. Pustily jste TV a peoplemetr na vás začal blikat „Kdo sleduje“ a dokud se nezadalo patřičné číslo účastníka tak tak displej nezhasl. V noci se po telefonní lince odesílaly data. Každý rok jsme si mohli vybrat za tuto službu dárečky (elektrospotřebiče, kosmetiku aj.v hodnotě cca 2000 Kč.

fandosaurus

Jakého výzkumu ??

Drap

ČT si nechává dělat své výzkumy od jiných agentůr. Pokud máš na mysli procento sledovanosti, tak tento výzkum probíhá zcela anonymně a pokud jsi do něho zapojen, tak ho můžeš ovlivnit pouze zapnutím a vypnutím televize a přepínáním kanálů.