Avatar uživatele
316613

Účastní se někdo z vás výzkumu ČT (České televize) ?

Otázka z ní jasně :)

Baví Vás to ?

Děkuji
Doplňuji:
Je to na internetu. ČT nám poslala formuláře ( měli jsme vyplnit např. kolik nás je v domácnosti, věk každého a atd..) pak na internetu nám vytvořili tkz. deníček, kde zapisuji které pořady jsem v televizi sledovala. Je tam kompletně celý program všech ČTéček, Novy a Primy. Stačí zakliknout co jsem sledovala a ohodnotit od 1 (nejhorší) po 10(nejlepší). Ze všemi co jsem mluvila tak jsem asi jediná co tento výzkum dělá tak jsem se právě chtěla zeptat jestli to taky dělá někdo z vás ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

ty seš ale číslo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Pře časem jsme měli v domácnosti peoplemetr.
http://www.pe­oplemetry.cz/
Pokud jsme sledovali TV tak se každý musel přihlásit pod svým číslem. Rovněž hosté se přihlašovali. Po čase to bylo dost otravné. Pustily jste TV a peoplemetr na vás začal blikat „Kdo sleduje“ a dokud se nezadalo patřičné číslo účastníka tak tak displej nezhasl. V noci se po telefonní lince odesílaly data. Každý rok jsme si mohli vybrat za tuto službu dárečky (elektrospotřebiče, kosmetiku aj.v hodnotě cca 2000 Kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fandosaurus

Jakého výzkumu ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

ČT si nechává dělat své výzkumy od jiných agentůr. Pokud máš na mysli procento sledovanosti, tak tento výzkum probíhá zcela anonymně a pokud jsi do něho zapojen, tak ho můžeš ovlivnit pouze zapnutím a vypnutím televize a přepínáním kanálů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek