Marsyas

Ubytování v Římě

V létě se chystáme jet do Říma. Na internetu je spousta nabídek k ubytování, ale zkušenosti jsou nadevše. Jsme dva studenti, takže spíše hledáme spíš levnější.

Odpovědi
Vseznalek88

Velice levné je prý ubytování v klášterech, nevýhodou je, že ve 21:00 se kláštery zamykají a jde se na kutě.
Já osobně mohu doporučit hotel CENTER (konkrétně CENTER 3), který leží u nádraží TERMINI. Nebyl příliš drahý ( byl jsem tam ale v dubnu – tedy před začátkem sezony) a pomalou chůzí to z něj máte 8 minut na metro. Špatný nebyl ani hotel PARKER.