BEAES

Ubytování na vaší dovolené

Jaké upředňostňujete, které se vám na dovolené osvědčilo???

Nejlepší odpověď
ten který je

Mne vyhovuje ubytování v soukromí.

Další odpovědi
anetadela1

Jezdíme pod stan. Ale 2× jsme byli v soukromým domku a chatce. To je asi nejlepší, žádný cizí lidi z hotelu. Všechno co tam je, je jen pro nás. Můžem využívat cokoliv.
Ale jelikož jsem ještě mladá, tak je pro mě dobrodružnější být pod stanem s dětma. Má to svoje kouzlo.
Ale řeknu vám, rychle bych si zvykla na pohodlí teplý vody, mikrovlnky, sporáku, krytýho bazénu…Fakt to byla paráda.

anonym

pokud chci pohodlí, tak hotel.. a pokud si chci užít větší s srandu s kamarádama a ušetřit, tak určitě pod stan..

Vikičistič

Jezdíme do soukromí a jsme moc spokojeni.V srpnu jedeme do Španělska a tam je hotel.