Florinka

Ubytování Londýn

Nevěděl by někdo o levném dlouhodobé ubytování v Londýně, jsme tři a hledáme něco cenově přijatelné do začátku než si najdeme práci
Doplňuji:
a dá se tomu věřit? je to opravdu levné .....

Nejlepší odpověď
turistika.cz

Tady je tip na levné ubytování, lze se domluvit i CZ/SK.

Zdroj: www.turistika­.cz/ubytovani/lon­dyn-lacne-ubytovanie-blizko-centra-cz-sk-penzion

Další odpovědi
Ing.internet

Těmto stránkám můžeš věřit na 100% :

Zdroj: www.hostelworld.com

arygnoc

v odkazu na turistika je asi chyba, nejedná se o Kč ale o libry.

Včera jsem pokládal velmi podobnou otázku. A dostal jsem stejnou odpověď jako ty (ten slovenskej hostel). Docela mě to zaujalo,díky té slovenštině tak jsem tam psal email,v češtině a během 30 minut mi ochotně odpověděli na všechny otázky ve slovenštině. Beru jako velkou výhodu že je tam na místě možnost se s nima poradit např.kolem metra,vlaků atd. protože diplom z angličtiny nemam 🙂 Takže do toho asi jdem. Nám se ale jedná jen o 6 dní,jestli se někde neztratíme 🙂

Jinak známý co tam byl delší dobu na práci, volil ubytovní typu „Share house“.