Alesh

Úbytek bodů, proč?

Nedávno to tu někdo řešil, teď to postihlo i mě, čím to je? Měl jsem 5039, dám refresh a 5024 … 15 bodů dolů. Tady se snad dají jen body dávat a ne ubírat, ne? 😉

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Body ubývají za smazanou otázku a za přesunutí do kategorie zábavy

Další odpovědi
tom004

Neřeš.Stejně se nic nedozvíš a časem to přestane.Asi si tím musí projít každý. 🙂

anonym

To jsem zaridila ja ! To mate za trest ! Ze jste mi zdrhl od oltare. !
Ted je to jako zluta karta ve fotbale. Jeste jedno odmitnuti , napisu Adminkum a necham vas smazat z odpovedi !! 🙂 -iv-