badisko

ubuntu 11.04 seka se video…a nikde zadna dobra rada..

ahoj otazka se tyka Ubuntu 11.04…nejede video ..tedy jede ale seka se… ze se nato neda koukat ani min…nevite co stim …vyzkousel jsem 3 prehravace ale furt to samy ..mate taky nekdo skusenost s timto problemem pls napiste predem diky…
Doplňuji:
na poviseni ani memyslet ten soustruh by to asi graficky nerozchodil

Odpovědi
Lucaso

Může to být přímo tím videem, zkuste jiné. Pokud už jste to udělal/a, tak zkuste zaktualizovat Ubuntu na verzi 12.04 LTS

jpau

Kdeky. Zkusil bych si přidat do repozitářů packmana (kde se to nastavuje v pičbuntu nevím, pravděpodobně někde v Synapticu…) a kodeky z něj.

Lepším řešením by však bylo nasazení jiné distribuce 🙂

led

Vyčkajte pár dní. 18.10. sa uvolňuje verzia Ubuntu 12.10 Quantal Quetzal
http://www.ubun­tu.cz/
Doplňuji:
V prípade, že procesor a pamäť nestíhajú, použite verziu ´Ubuntu pre netbooky´. Tá je pre pomalšie a slabšie stroje.

huxa

a seká se i v jiných OS? jestli ne, je to chyba ubuntu, jestli ano, nebo jestli jsi to nezkoušel, defragmentuj HDD a zkontroluj registry (určitě na to jsou od linuxu pěkné doplňky).

Roman71

Každopádně by to chtělo vědět, přes jakou grafickou kartu to zobrazuje a jestli má funkční ovladače kvůli akceleraci. Jinak nepomůže ani padesát různých přehrávačů.

V Ubuntu pracuji téměř denně, stačí napsat mi soukromou zprávu.