bolak

Ublížili jste někdy někomu tak, že jste se mu nemohli ani podívat do očí?

Teď nemám na mysli fyzické násilí, kdy někoho kávovou lžičkou úmyslně připravíte o zrak… Kapiš?

Nejlepší odpověď
briketka10

když jsem dospívala tak jsem ublížíla rodičům svejma bjbejma řečma co se už nikdy nedaj vzít zpátky a teď, když už je nemám jim to nevysvětlím a nevím, jestli to tenkrát dobře pochopili ??
snad to měl každý z vás viďte ??

Další odpovědi
Lakeysha

Ano, jednou jsem udělala nezodpovědnou chybu, kvůli které máma se ségrou trnuly tak dvě tři hodiny hrůzou v domnění, že jsem někde zraněná nebo mrtvá. Byla to vážně chyba z hlouposti, že jsem jim zapomněla dát vědět a kvůli hluku jsem neslyšela, že mi volají. Nikdy jsem nebyla vůbec průserář a nikdy jsem je neviděla v tak strašným stavu a nikdy tý blbosti nepřestanu litovat, protože musely za tu chvíli zestárnout o rok. Dodnes je to snad jediná věc, o který se snažíme nemluvit.

anonym

Ne.Kapim!

Drap

Nevím o tom, myslím že ne.