AmazedWolf

Ublíží malému elektrickému motorku teplo?

Můžu dát malý el. motorek na topení?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázka je dosti nepřesná. Jak je velký malý motorek ? Z jakého je materiálu.
Obecně se dá říct, že teplota topení by neměla motorku nijak ublížit. Jediným problémem by mohl být nějaký velmi malý motorek z plastu a topení by mělo vyšší teplotu než je standart. V takovém případě by mohlo dojít k deformaci některých plastových částí.

Další odpovědi
gecco

Běžná pracovní teplota elektromotorů je tak do 80°C – takže pokud tuto teplotu nepřekročíš, nemělo by se motorku nic stát…
Ovšem – co je to „malý el. motorek“ ví jen čert (a ty) a to „topení“ taky není zrovna určité…
😉