Pokročilý

Ublinkávání a zvracení.

Maminky,mám měsíc starou holčičku a po každé stravě zvrací,nebo ublinkává.Kojení nebylo možné tak je na umělé stravě a pije z hlavičky.Mlíčko vyžaduje po 2-3 hodinách.Někdy i dříve dost nám papá.Věčinou vypije 100-120 ml.Občas si říkám,že je to tím,že jí možná až moc přecpávám.Ale když vyžaduje a pláče nemám na to srdce jí nedopřát.Přes den toho moc nenaspí,ale přes noc spí a někdy se mi vzbudí na mlíčko i po 5 hodinách.Na váze přibírá,teploty nemá a že by jí bolélo břiško to bych taky neřekla.Ale je to dost nepřijemné a mám strach o její zdraví a jestli já něco nedělám špatně.Za 14 dní máme být u doktora tak mu to určitě zdělím,ale obavám se,že tam zajedeme asi dříve.Mám vážně strach :( prosím o veškeré rady a informace.Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je to víceméně normální téměř u všech dětí

Další odpovědi:

Zlatý

Kris - vůbec nemějte obavy,pokud přibývá na váze,nepláče víc než je obvyklé a pěkně spokojeně spinká,není se čeho obávat.Možná jak má hlad,tak hltá a potom se přepije.To množství,co udáváte,je na měsíční miminko docela dost,zkuzte dávky snížit tak na 80-90ml nebo ji nechat v půlce odbrknout.Bude to určitě v pohodě!

Bronzový

milá Kris, určitě buďte v klidu, tohle je naprosto normální stav... jen ji nechte důsledně po každém kojení odříhnout - i v noci, různé správné polohy jsem získala z téhle knihy:
http://www.zbozi.cz/…
- doporučuju :)

jediné zvracení, které by vás mělo případně znepokojit, je pokud by z ní většina mlíčka doslova vyletěla obloukem - pokud se tohle děje pravidelně, musí o tom vědět lékař! jinak se opravdu nemusíte znepokojovat

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.