Avatar uživatele
ReHu

U telef. Samsung jsem navolila do rychlé volby tel.čísla. Ikona rychlé volby se mi v menu neukazuje. Jak na to?

Pokud to je rychlá volba, měla by být na 1 – 2 kliknutí vidět. Mám Sams. poprvé a bojuji 🙂.
Děkuji.
Doplňuji:
Pro ge0rge – mám Sams. GT-B5722.
Dual sim, dotykový.
Moc, moc díky za pomoc..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4789 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Mám doma starší typ samsungu,v menu najet na na kontakty,položka rychlá volba,vybrat ze seznamu kontaktů a zadat číslo,uložit.
Při vytáčení rychlou volbou pak stačí zmáknout číslo klávesy,pod kterou to máte uložené.Nevím ale jestli to tak bude fungovat u všech typů.Mělo by.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

uvedte prosim jaky typ samsungu mate. Protoze kazdy model se od jineho od stejne znacky velmi dramaticky lisi. Je pouzity zcela odlisny operacni system, zcela odlisne ovladani, jiny zpusob spravy aplikaci, jine moznosti … nelze radit pokud uvedete pouze „mam nejaky samsung“ 🙂

vsechny samsungy nejsou stejne, dokonce si nejsou ani podobne 🙂 skoro jako by kazdy model vyrobil jiny vyrobce (napriklad modely wave, galaxy a star, … nemaji spolecneho naprosto nic)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

pokud vím, tak na všech telefonech, co jsem měla fungovala zrychlená volba takto:
1, nastavíme si čísla, která chceme ve zrychlené volbě – jedno číslo pod jedním tlačítkem číselníku na telefonu
2, když chci zrychlenou volbu využít, a zavolat například mamce, kterou jsem si uložila pod 2 – zmáčknu a držím dvojku na telefonu dokud nezačne telefon vytáčet nebo ve druhé variantě – zmáčknu dvojku a dám volat…
Nikdy jsem tam žádnou ikonku v Menu neměla… na co taky?
Teď jsem to zkoušela na mamčině Samsungu a fungujou obě varianty…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

uvedte prosim jaky typ samsungu mate. Protoze kazdy model se od jineho od stejne znacky velmi dramaticky lisi. Je pouzity zcela odlisny operacni system, zcela odlisne ovladani … nelze radit pokud uvedete pouze „mam nejaky samsung“ 🙂

před 4790 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek