Michal Kole

U soudu mám právo na obhájce, proč jej nemám i na tomto serveru? Ono jde něco blbě napsat, pak to někdo blbě pochopí

a zbytečně to smaže.

Člověk má právo, se OBHAJIT a VYJADŘIT SVŮJ NÁZOR toto právo je mi tady BRÁNO !!!

A pořádně tu zavést diskusi tu TECHNICKY NENÍ MOŽNÉ. Přitom by úplně stačilo, aby se o novém příspěvku v diskusi poslal email, aby se mohli ostatní kdo na příspěvek odpověděli diskuse zůčastnit a problém dořešit.

Nejlepší odpověď
led

Zmýlili ste si zameranie tejto stránky. Táto stránka nie je o názoroch, ale o pomoci.
Na doplnenie odpovede tu priestor je, na prípadnú diskusiu priestor je…
Na debatu o nesmrteľnosti chrústov či podobných xxx tu priestor nie je.
Nechápem, čo chcete obhajovať. Toto tu nie je súdna sieň.

Další odpovědi
Drap

Požádej o obhajobu Dr.Axla, ten se plně vyzná v problematice těchto stránek, a má dobré kontakty z adminy. Mimo to zná věci, které my ostatní ani netušíme. Ten by tě určitě obhájil.

kropitko

Já bych to neřešila, kdybych si tu pokaždé měla brát nějaké obhájce mé odpovědi, tak se asi nedoplatím,,,:-)

iceT

Je tedy potřeba se vyjádřit tak,aby ti bylo porozuměno a tedy dobře pochopeno,Raději deset minut přemýšlet jak a co co napsat,než v rychlosti napsat blábol a pak se divit,že je to napsáno.
Toužíš-li po diskuzi,stačí kontrola otázek či odpovědí.
Doplňuji:
už taky píšu bláboly
…a pak se divit,že je to smazáno.