tomvot99

U pokladny OpenCard nesmím mít mobil?

Dobil jsem si v metru u pokladny OpenCard a po zaplaceni jsem si stoupnul kousek vedle s tím, že si ofotím stvrzenku. V momentě, kdy si pokladní všimla mobilu vyjela na mě, ať s tím mobilem jdu pryč.

To jsou starší lidé alergičtí na mobil nebo jim tam snad narušuju nějaké vlny?

Díky za odpověď.

Odpovědi
Dochy

Je tam nějaká taková cedule, nebo někde upozornění? Pokud ne, pak jsi asi narazil na nějakou příliš nervózní osobu. Ale on zákaz mobilů bývá na různých úřadech dost často.