leorespect

U Outlooku Express

mi vznikl problem.Při pokusu poslat či přeposlat zpravu mi vždy naskoči přihlašovaci okno,které vyžadije jmeno a heslo.I přitom, že oba udaje jsou spravné,po OK mi naskoči zas a tak donekonečná…Čím to,prosimvás, muže byt a co s tím?Děkuji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Také se mi to několikrát stalo. Dosud nevím důvod ale má v tom prsty zřejmě Váš poskytoval inetu.
Chtěl jsem sem vložit skreen ale bohužel sem nejde žádný obrázek vložit pouze odkaz.
myslím že to je návrh k zamyšlení pro poskytovatele tohoto serveru.

Pokud pracujete na Seznamu, tak postupujte podle odkazu, ale do odchozí pošty kde máte smtp.seznam.cz zkuste dát účet svého poskytovatele. Já mám velbnet takže jsem tam
dal smtp. velbnet.cz a již to běhalo. Pokud tam již svého poskytovatele máte skuste to opačně a dejte ten seznam.

Další odpovědi
anonym

jméno i heslo může být opravdu správně,ale asi je špatně nastavená SMTP(odchozí pošta)

zde máte pro kontrolu,jak nastavit outlook:

Zdroj: http://help.sez­nam.cz/cz/nas­taveni-outlook-expressu.html