kukynka

u nás doma jsou pavouci a já se jich strašně bojím co mám dělat????

Odpovědi
hanulka11

vyluxovat -odtáhnout nábytek a pořádně uklidit

hanny 2

Taky se jich strašně bojím,chce to určitě pořádnej úklid a desinfekci.

ten který je

Je to asi způsobeno vlhkostí a teplem ve Vašem bytě,nevím v jaké lokalitě bydlíte,ale tento jev je umocněn blízkostí Vašeho bydliště nějaké řeky nebo jiného vodního zdroje.Pokud jsem to uhodl,těžko se jich zbavíte.Můžete proti nim bojovat postřiky ale oni se stejně vrátí za nějaký čas.

stana73

Funguje elektrický biolit do zásuvky.V létě ho mám na komáry a v zimě,když se mi do bytu stáhnou pavouci,tak jednou za čas ho zapnu a mám na chvíli klid.

hornik.

Někdá psali o tom kolik člověk sní za život havěti. Tuším že uváděli 8 ? pavouků. To jsou nechtěně snězení pavouci kteří vám přelezli přes xicht, třeba ve stanu apod. Když je huba něčím stimulovaná, začne žvýkat. Takže ten pavouk je vlastně snězen i když by jinak odešel po svých. Jak uvidíte pavouka, vemte navlhčenou kuchyňskou houbičku, lapněte ho a pusťte ven, z okna nebo k sousedům.