SimakPida

U motorky nelze vytočit do otáček 5.rychlost.Před­chozí rychlosti lze.Nevíte čím to muže být?

Motorka normálně zrychluje pokud mám rukojet plynu v pulce,za pulkou se jakoby začne zahlcovat a motorka začne zpomalovat.Kar­burátor má klasický s plovákem a šoupěm.Děkuji za každou radu.Jde o Hondu Rebel 125.
Doplňuji:
Karburátor jsem měl právě rozebraný kompletně a všechno včetně trysek jsem vyčistil.

Nejlepší odpověď
anonym

Nemá omezovač rychlosti? To bude podle mne kámen úrazu.

Další odpovědi
mojitek

To bude karbecem.Nedělal jsi něco s ním?Neměnil za jiný nebo cokoliv? Bude to zřejmě hlavní tryskou,bordel atd.Vyndat,pořádně vyčistit-a dej si záležet..
Doplňuji:
Omezovač rychlosti mít nebudete,tam se nedával ! Ale je třeba vědět,jestli Vám to dělalo už když jste si motorku pořídil -čili odzačátku nebo motorka normálně jezdila a až teď se to projevilo.Jinak jukněte na přírubu karburátoru jestli to není přiškrcený(menší průměr)-to by se jednalo o snížení výkonu,nikoliv o omezovač rychlosti ..