Heřman

U kterého přístroje strávíte hodně (volného) času.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

PC

Doplňuji:
Uvedl jsem PC jen proto, že tato anketa mi opět nedává jinou volbu. Existuje spousta dalších přístrojů a věcí u kterých trávíme volný čas, ale anketa je tímto výběrem dosti strohá.

Další odpovědi
briketka10

PC

mám noťas a vážně tu chybí vařič to je taky přístroj u toho jsem přišroubovaná :D

terry

Mobil

Dá se vůbec říct, že u mobilu trávím volný čas?

Mobil mám u sebe stále. Často sedím u PC a současně sleduji TV.
Tak kterou odpověď preferovat?

Amie

Mobil

Doplňuji:
Mám u u sebe nonstop jelikož – jsou na něm hodiny, hry, kalkulačka a budík. Je malej přenosnej a hlavní spojení při různých domlouvacích akcí.

hanulka11

PC

Damiana

PC

Beru tablet(y)! iPad s sebou tahám fakt kamkoli. 🙂

A ještě hodně trčím u sporáku. Ale dobrovolně a ráda. Myslím, že k němu patřím, ne proto, že to někteří hňupi přisuzují ženám opovržlivě, ale proto, že umím!

anonym

PC

V pořadí PC, varná konvice a mobil. Ty na druhém a třetím pořadí občas v obráceném sledu.

jendahun

Mobil

Jsem mobilní maniak,jak tvrdí moje manželka.

gepik

PC