mosoj

U kterého amerického letadla s kolmým startem je použito dmychadlo vývíjené pro ruské letadlo a které to bylo ?

Nejlepší odpověď
annas

Ruský Jak-43 zůstal jen na papíře, ale ono dmychadlo je použito v americkém F-35B JSF, jehož vývoje se tým Jakovlev tajně účastnil.

Zdroj: lvisingr.czweb­.org/stazeni/at­m/letouny_vtol­.rtf – Podobné