kapka

Už jsou sjízdné řeky?

Myslím autem, na motorce, na kole a tak…
Mokrygorky, no a? Se ptam, jestli uz jsou dost vyschly koryta. Chci jet na netradicni vylet. :D

Nejlepší odpověď
gecco

Myslím, že na kole – když objedeš přehrady a rybníky, by to neměl být problém…
😉

Další odpovědi
Mc Merkurion

…zkus Labe…http://us­ti.idnes.cz/fo­to-vyschle-labe-v-usti-nad-labem-dlp-/usti-zpravy.aspx?c=A140624­_135407_usti-zpravy_alh

mokrygorky

Cože? Autem v řece?

Zbynas

Na Hammera už to asi bude :)

ahold

A co takhle projít si to po svých. A cestou třeba zachránit pár škeblí.
Je to taky netradiční a navíc nic nezničíš a nezasmradíš.

bolak

Blbý budou splavy, ty asi jentak nesjedeš…když tam nebude jazyk.