Avatar uživatele
afro.minerva

U jakýho filmu jste v poslední době zaplakali?

Tahle otázka bude asi spíš pro dámy. Neměřím, že by pánové byli takové měkoty jako my, aby brečeli u filmu. Já ale taková občas jsem a nestydím se za to. U jakého filmu jste za poslední dobu zaplakali? Já se včera dívala na „AI-umělá inteligence“. Řvala jsem u toho jako alík až se můj manžel při tom pousmál. U čeho jste takhle naposledy brečely vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5178 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Taky ten Titanic :( je to hodně smutný film… :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Kdybych byl žena plakal bych u filmu ,,Babička''

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

U Titaniku a Nekonečného příběhu,když se utopil Atréjovi jeho věrný kamarád kůn´Artax.Našlo by se toho víc.I když nejde o film-o to je to horší-mi bylo hrozně když tak nešt´astně zahynul gruzínský sán´kař-ach jo:-(.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zřetelně si pamatuji,ře mne vyřídil „Schindlerův seznam“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

Titanic :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

byl to afro minervo titanic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

U filmu „Koně se také střílejí“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ač jsem žena, filmy a knížky mě obvykle nerozbrečí. To už musí být opravdu hodně „silný kafe“.
Už jsem zde zmiňovala svůj favorit mezi filmy, „Život je krásný“. A to je také jeden z mála filmů, u kterých jsem doslova „bulela jak želva“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Jakože jsem chlap, tak jsem se rozbrečel u filmu Hrob světlušek. Je to v japonském stylu Anime. Jen teď když to píšu už mi vlhnou oči.
Prý po promítání toho filmu v kině po něm museli ještě promítat něco veselého, aby lidi neodcházeli v depresi.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek