Kerynka

U jakých agentur má šanci uspět fotomodelka ?

Nejlepší odpověď
Damiana

Je jasné, že „Agentura“ Pepy Vonáska z Horní Dolní tě patrně dostane tak akorát za hostesku mysliveckého bálu. Jestli vůbec.
Důležité je porozhlédnout se po známých agenturách, jménech, která se ve světě módy pohybují už dlouho, mají praxi a renomé. Zastupují známé modelky a spolupracují s věhlasnými časopisy a módními domy. Základem „nabídky“ je profesionální Book, jakási sebeprezentace modelky a CV dohromady. S tím se pak začínající modelka prezentuje u agentury. Je ale také možné, že dívku zástupce agentury, hledač (scout) náhodně objeví (je třeba se na něj ale informovat, zda se za něj jen nevydává) a zprostředkuje schůzku s šéfem agentury nebo fotografem. Dnes jsou také dost populární tzv. Konkurzy na modelky nebo Školy modelek, ale těm já vůbec nevěřím, tam se obvykle ty nejzajímavější dívky samy nehrnou.

Další odpovědi
Michal Kole

Zálěží jak vypadáš.

Pokud jako Pamela Anderson tak všude a pokud jako bezdomovec tak šance jsou moc nízké.

Taky záleží na tom, jak si komunikativní a dokážeš se „prokecat“ někam.