Pecudka

U jakého operátora a jaký nevýhodnější tarif na internet?

Potřebuji být spojení i mimo domov. Někdy jsem pryč až tři týdny.

Nejlepší odpověď
www

Také Vodafone za 177/měs., maily i surfování denně a FUP stačí.
Chytrým mobilům se zapnutým GPS a internet aplikacemi by ale FUP asi nestačil.

Další odpovědi
beer

Také já doporučuji vyzkoušet Vodafone, stačí jen karta, net můžeš mít na různě dlouhou dobu, ale i těch 177 na celý měsíc však nikoho nezabije. Operátora Vodaf. můžeš kontaktovat zcela zdarma, i když jsi u jiného a tam ti řeknou vše..

Zdroj: zkušenost

arygnoc

existuje tarif u vodafone za 177 kč.

nic moc, ale na e-maily a nejaké to surfování to stačí.

se stahováním filmú, youtube a pod nepočítejte.

využívám i na wap, jsem spokojen.

tom004

Dobré ráno.Na to se těžko odpovídá.Každý operátor má nějaké své „nej“.Protože,se hodně pohybuji po celé délce jižní hranice s A a D,vyzkoušel jsem všechny operátory.Osvědčilo se mi pro volání používat kreditní tarif od T-Mobilu,a mobilní internet od O2.Tato kombinace mi vyhovuje.Telefon 300,–Kč/měsíc,net pevná ADSL + mobilní 600,–Kč.FUP = 2G.