Stingo

U jakého lékaře byl moderátor Vořísek, když mu zjistili, že jeho tělu vadí lepek a cukr a zhubnul 9 kilo změnou stravy?

Že prý se mu hromadila v těle voda, takže ta tloušťka nebyla způsobena tukem, ale otoky. Myslím, že mám podobný problém a chtěla bych s tím zajít za lékařem.
Doplňuji:
Konkrétního doktora nemyslím a děkuju za odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš toho konkrétního doktora??? – tak to se, asi, budeš muset zeptat Voříška…
Jinak ale stačí, když navštívíš svého obvoďáka a přiměješ jej (vylíčením potíží, ne výhružkami), aby tě poslal na alergologické vyšetření. *)
S výsledky pak, v případě potřeby, navštiv dietologa.
___
*) můžeš jít na testy k alergologovi i přímo – ale pokud nebudeš mít nějakou zdravotní indikaci (důvod pro testování), musíš si je zaplatit
Doplňuji:
Není zač – a ať to ´dobře´ dopadne.
😉

Další odpovědi
marci1

Byl u své známé primářky Moniky Golkové – Klinika proti stárnutí A2. 🙂
Známé to z krve zjistila výživová poradkyně. Zhubla 20 kg.

http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/297841/pr­omena-moderatora-karla-voriska-shodil-uz-9-kilo.html
http://www.a2c­.cz/cz/primar­ka-mudr-monika-golkova.html